KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539391
nr 1553 9391
Oidentifierad konstnär. Marin. Signerad, daterad 1878. Olja på pannå, 6x10 cm, yttermått inklusive ram: 21x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:53:26
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr